יום המשפחה

אמא לא מוותרת

אמא לא מוותרת

מה אמא מסוגלת לעשות כאשר 3 מתוך 5 ילדיה מאובחנים באוטיזם.
סיפורה עוצר הנשימה של שגית רז המראה לכולנו, שאפשר להפוך אתגרים מורכבים להצלחות משנות חיים.שגית לימדה את בנה בתפקוד נמוך קרא וכתוב, הקימה עמותה ייחודית לטיפול אחר בנושא האוטיזם, הוציאה את משפחתה ממינוס לפלוס, פיתחה מודל "שפת משחק" לתקשורת מקרבת, הפכה את ביתה לבית נגיש ומאפשר ועוד אתגרים רבים בהם הצליחה וכל זאת בלי לוותר על התפתחות אישית ונשית. ההרצאה מעוררת השראה והעצמה אישית ונשית.

הורות מודרנית - התמודדות ויחסים בבית

אנשי צוות עבודה מוטרדים ממה שקורה אצלם בבית! דבר זה אינו עוזר להם בביצוע העבודה. בואו ונקל עליהם. במפגש מרתק, נציג בפני הקהל אפשרויות לניהול נכון,פשוט וקל של תהליכים בבית. נשוחח על מערכות היחסים עם ילדים,נלמד להתמודד עם תופעת גיל ההתבגרות ואפילו ניגע בגיל השלישי,בסבתאות.בואו נדבר על מה שבאמת אנחנו אוהבים,בואו ונשוחח על המשפחה שלנו. הסדנא מבוססת על הגישה האדלריאנית ומתנהלת באופן של הצגת הנושאים ע"י המנחה ושאלות רבות מהקהל. הסדנא קיבלה משנה תוקף כתוצאה מהתכנית הפופולארית "סופר נני" בערוץ 2 .

סבתאות בעידן המודרני

לעיתים נוצא ריחוק בין דורות במשפחה. ילדים ש "מתעופפים מהקן",נכדים שלא מתענינים בסבא וסבתא ועוד.הדברים הם לאו דווקא מרצון, לפעמים הם מחוסר ידע איך לבנות ולשפר את הקשר,איך להתגבר על פער הילאים ובכלל, אנחנ לא תמיד יודעים מה תפקידם של הורים מגיל מסויים, מה המקום של סבא וסבתא ומהם הגורמים שישפיעו לע ריחוק וקרבה?סדנא מיוחדת במינה שמקרבת לבבות בכל משפחה.
עבור לתוכן העמוד