הרצאות בתחומי מנהל

צָמַחְנוּ,

 

כל ההרצאות זמינות בכל הארץ באותם תנאים בדיוק!


 

המחלקה המשפטית

המחלקה המשפטית

המשפטנים ועורכי הדין שלנו מיומנים מהעברת הרצאות והם עומדים לרשותכם למגוון נושאים:
חוק הטרדה מינית בעבודה, לשון הרע ודיבה, פיצויים , נזיקין ונכות, עבודה מול רשויות המס, ביטוח לאומי ועוד.
עורכי הדין שלנו מרצים בכל הארץ, מאילת ועד הגליל והגולן.
תקשורת בינאישית בעולם של טכנולוגיה ומסכים

תקשורת בינאישית בעולם של טכנולוגיה ומסכים

מתי בפעם האחרונה שוחחנו עם הילדים שלנו שיחה אמתית ועמוקה? ברוב המשפחות זה כבר לא קורה. זה לא קורה כי הילדים והמתבגרים של היום פשוט מעדיפים התכתבות על שיחה.הידעתם שמכשיר הטלפון שלנו נמצא יותר זמן מול העיניים שלנו מאשר צמוד לאוזן?הרצאה מרתקת על השפעת הטכנולוגיה על התקשורת בתוך המשפחה ומחוצה לה.
איך זה מרגיש להיות אישה בישראל

איך זה מרגיש להיות אישה בישראל

איך זה מרגיש להיות אישה בישראל הרצאה לקהל הנשי, ניתוח מעמיק של סוגיות בוערות במרחב הישראלי- איתן צריכות להתמודד נשים בחיי היום יום, מהם הכלים העומדים לרשותן ואיך יכול הכוח הנשי להזיז הרים ועולמות.
הצלחה ומצליחנים

הצלחה ומצליחנים

בשנים האחרונות יצא המרצה שלנו למסע בו הוא נפגש עם אנשים הנחשבים לחלוצים או למובילים בתחום ושאל את כולם את אותה השאלה - מה לדעתך הביא להצלחה שלך? בין היתר הוא נפגש עם איש העסקים רמי לוי, השף הישראלי זוכה שני כוכבי משלן מושיק רוט, קצינת ח"ן עם מטפס ההרים הישראלי דורון הראל שהיה לישראלי הראשון שטיפס על האוורסט, ועוד. את מסקנותיו ממסע זה הוא מביא להרצאה מרתקת המלווה בכמה סודות מעולמם של אמני החושים. בואו האזינו וצפו בהרצאה מרתקת שמעביר אמן חושים בעל שני תארים במנהל עסקים, מאסטר NLP.
שינה וחלומות צלולים

שינה וחלומות צלולים

מה מתרחש במוחנו כאשר אנחנו ישנים? מה מקורם של החלומות שלנו וכיצד אנחנו יכולים לשלוט בהם ולכוון את תוכנם תוך כדי שינה. הרצאה על שינה שתעורר אתכם למחשבות על מה באמת קורה כשאתם ישנים.
המרצה, בעל שני תארים במנהל עסקים ומאסטר NLP
הרצאות, מרצה, מרצים בטבריה, רמת הגולן ובגליל

הרצאות, מרצה, מרצים בטבריה, רמת הגולן ובגליל

חוויה וידע מעמידה לרשותך מרצים באזורי הפריפריה , מרצים מקומיים איכותיים. קבלו את מגוון ההרצאות שלנו באזור רמת הגולן, טבריה והגליל.
דור ה Y , האנשים האחרים. מרצים באילת ובכל הארץ

דור ה Y , האנשים האחרים. מרצים באילת ובכל הארץ

דור ה Y שונה מכל הדורות שהכרנו עד היום, פער דורות היה תמיד אלא שההשפעה הטכנולוגית הפכה את הפכה את הדור הזה לאחר כל כך עד שקשה לנו להבין אותם. אנחנו מוצאים אותם בכל מקום. בבית, בעבודה, נותני שירותים ועוד.
מי אתם דור ה Y מה מאפיין אתכם, האם זה טוב או רע ומה בכלל עושים עם זה.
הרצאה שכל אחד מתחבר אליה.
ניהול יצירתי

ניהול יצירתי

ניהול עכשווי דורש מיומנויות חדשניות, מקצועיות ובעיקר מקוריות. אנו נשמח לבנות עבורכם סדנאות ניהול ייחודיות לחברה שלכם, בהתאם לצרכי העסק שלכם.
אנו לא עובדים עם סדנאות מדף אלא מתאימים אותן לצרכים הייחודיים שלכם. לרשותנו מגוון רחב של מרצים שישולבו בהתאם לתכנים שיתוכננו.
הכל על הפרעות קשב וריכוז, הרצאה באילת ובארץ

הכל על הפרעות קשב וריכוז, הרצאה באילת ובארץ

נושא הפרעות קשב וריכוז תפס מקום מרכזי בשיח הציבורי וההורי בשנים האחרונות. מתוך שיח זה עולות שאלות רבות כגון מה קרה, למה זה גדל כל כך, מדוע זה נפוץ יותר בשכבות ממעד סוציו-אקונומי גבוה והכי חשוב, מה זה בכלל.
הבורות בתחום היא מאוד גדולה ואנשים רבים מבלבלים בין הפרעות קשב לקויות למידה. הורים רבים לוקחים את הילדים לאבחונים ולא מסוגלים להבין את הכתוב בו (בצדק).
הרצאה מרתק בנושא תעשה לכם סדר ותסביר את המשמעות של הפרעות הקשב בית הספר, בבית ובעבודה.
משחקי תקשורת - משחקים ולומדים מרצה באילת ובארץ

משחקי תקשורת - משחקים ולומדים מרצה באילת ובארץ

החוויה התקשורתית בין אנשים אמורה להיות חוויה מעצימה ומהנה. במקרים רבים החוויה הופכת לסיוט. הסיבה היא חוסר הכרת היכולות והכלים התקשורתיים העומדים לרשותנו.
היות ומדובר החוויה הרי שהדרך הנכונה היא להעביר את הידע בצורה חווייתית.
אנחנו מזמינים אתכם לחוויית משחקי תקשורת שמשלבת הסברים וניתוח מצבים. החוויה מעצימה ומגדילה את יכולות התקשורת של המשתתפים.

שָקט בבית,רגוע בעבודה - הרצאות באילת

אנשי צוות עבודה מוטרדים ממה שקורה אצלם בבית! דבר זה אינו עוזר להם בביצוע העבודה. בואו ונקל עליהם. במפגש מרתק, נציג בפני הקהל אפשרויות לניהול נכון, פשוט וקל של תהליכים בבית. נשוחח על מערכות היחסים עם ילדים, נלמד להתמודד עם תופעת גיל ההתבגרות ואפילו ניגע בגיל השלישי, בסבתאות. בואו נדבר על מה שבאמת אנחנו אוהבים, בואו ונשוחח על המשפחה שלנו. הסדנא מבוססת על הגישה האדלריאנית ומתנהלת באופן של הצגת הנושאים ע"י המנחה ושאלות רבות מהקהל. הסדנא קיבלה משנה תוקף כתוצאה מהתכנית הפופולארית "סופר נני" בערוץ 2 .

ניהול זמן בגישה חדשנית - הרצאות באילת

אין לי זמן,אני לא מספיק, אני מאחר כל הזמן כי ... לא נמאס קצת? גישה חדשה לנושא הזמן מביאה משב רוח מרענן לבעיה עתיקת יומין זו. תשכחו מכל מה ששמעתם על ניהול זמן. הרצאה מרתקת שפותחת את המחשבה לכיוונים אחרי בנושא הזמן. אם פעם לימדנו אנשים להשתמש ביומן, הרי שמפגש זה יוצא מנקודת הנחה שרובינו כבר מכוונים עם יומן המחשב או ה Smartphone . המפגש שלנו בנושא ניהול זמן יעסוק בשאלה הפילוסופית של מהות הזמן בחיינו. כיצד אנו לוקחים אחריות על הזמן שלנו. אנו נבין כי הזמן הוא משאב אישי אשר כ אדם בוחר לחלקו בצורות שונות. ברגע שנבין עניין זה נוכל לבחון את חלוקת הזמן שלנו, האם היא מתאימה לנו ואולי לשנות מספר מרכיבים בה.

שירות- מצב תודעתי - הרצאות באילת

השאלה שיש לשאול לקוחות בתום כל תהליך שירות היא "האם את/ה מרוצה?". זו השאלה החשובה ביותר.
פחות חשוב אם הלקוח קיבל את מה שהוא ביקש, ממש לא נורא אם לא סיפקנו לא את הסחורה שהוא רצה. מאוד חשוב שהוא יצא מרוצה כי זה מה שיגרום לו לחזור!!!
לקוח יהיה מרוצה אך ורק אם הצלחנו לכוון נכון לצרכים הרגשיים שלו, אם הצלחנו להפוך אותו לאדם שמח, אם הוכחנו לו שבוא האדם היקר והחשוב לנו ביותר, אם גרמנו לו להרגיש שאין לנו מאות לקוחות אלא הוא ורק הוא קיים.
האתגר הוא שעומד לרשותנו זמן קצר במפגש עם לקוחות!
סדנא מהנה זו מטמיעה התנהגות שירות נכונה שגורמת ללקוחות לאהוב לחזור אלינו שוב ושוב.

זה טוב..אבל לא מצוין - הרצאות באילת

השתלמות מרתקת שלא משאירה אף אחד אדיש! כולנו רוצים להצטיין, כולנו רוצים זאת עבור עצמינו והקרובים לנו. בתום סדנה זאת נדע איך לעשות זאת. הסדנא משפרת יכולות של כל אחד הן לעצמו והן בסיוע לאחרים. מצוינות היא דבר שאנו רודפים אחריו מיום לידתנו ועד יומנו האחרון. כולנו רוצים להיות מצוינים, מצטיינים, הכי טובים ועוד. המרדף אחר המצוינות בא מתוכנו ומהדרישה של הסביבה. האתגר הרציני נעוץ בעובדה שרובנו לא יודעים להגדיר מצוינות כלל ומוצאים עצמנו רצים רוב חיינו אחר דבר שאנחנו לא יודעים מהו.
בסדנא מרתקת ורצופת הומור זו נלמד ונכיר איך מתמודדים עם נושא זה, איך נוציא מאיתנו ומהקרובים לנו את הטוב ביותר ונעשה זאת דרך ההסתכלות על המשפחה שלנו.

הכל תלוי בי ב 100% , כולל מזג אויר - הרצאות באילת

לקיחת אחריות היא חלק בנו הגורם לנו לזוז. כשילד אחראי על האוכל הוא גם אוכל, כשהמזכירה אחראית על הסדר, הכל מסודר. מי שלוקח אחריות מביא תוצאת.סדנא ההופכת מחשבות לתוצאות. חשבתם פעם איזה חלק בחייכם אתם עושים כי אתם צריכים או חייבים ואיזה חלק אתם בוחרים לעשות?
מאחורי שאלה תמימה זו מסתתרת התשובה לכל היכולות שלנו להגיע לתוצאות ולהצלחות בכל תחומי החיים שלנו. אני מזמין אתכם לקחת חלק בחוויה סדנאית בה אני מבטיח לכם הומור וצחוק, וויכוחים ואי הסכמות ומעל לכל תובנות שאיש לא נשאר אדיש אליהן. סדנא זו משנה תהליכים והתנהלות אצל אנשים בודדים וארגונים שלמים.
משחקי בריחה - אוצר הים האדום אילת

משחקי בריחה - אוצר הים האדום אילת

אוצר הים האדום – הוא משחק בריחה נייד. המשחק מורכב מעמדות משחק שונות על השחקנים לפתור כמה שיותר חידות, לפתוח תיבות אוצר ולצבור כמה שיותר מטבעות זהב.‏ ‏בתום הזמן השחקנים מחליפים עמדות ומתחילים שוב עד ‏שכל הקבוצות ‏שיחקו בכל העמדות.‏ הקבוצה שתשיג הכי הרבה מטבעות זהב מאוצר שלמה היא המנצחת ותזכה בגביע.‏
המשחק מתאים לקבוצות בוגרות וכן לפעילות משפחתית
בעמדות המשתתפים מתמודדים עם דילמות של קבלת החלטות בלחץ, מנהיגות, שיתוף פעולה, ‏עבודת צוות, ביטוי עצמי.‏
ניתן למתג את המשחק לפי החברה או הקבוצה וניתן ללוות כ o.t.d .
תלונות שווא והטרדות מיניות בתקשורת

תלונות שווא והטרדות מיניות בתקשורת

לשון החוק למניעת הטרדה מינית , הטרדות מיניות בתקשורת, איך הפכנו להיות שופטים במשפט שדה של אדם שלא הורשע בדין. עוצמת התקשורת והיכולת שלה להרוס מוניטין שנבנה כל החיים. תופעת ה"תלונות שווא" למה לא מדברים על זה? וכמה נזק היא גורמת.
משפטים שעשו היסטוריה

משפטים שעשו היסטוריה

מבט מרתק למערכת בתי המשפט בישראל, איך היא עובדת? ואיך קורה שמשפט משנה היסטוריה בארץ ובעולם. סקירה עוצרת נשימה של משפטים מהעבר ומההווה שהפכו עולמות: משפט אייכמן, פרשת קו 300... ועד כיום משפט זדורוב, בעולם או. ג'יי סימסון ועוד..
תרגום לשפת הסימנים באילת

תרגום לשפת הסימנים באילת

אנו נשמח לתאם עבורכם מתרגמות ומתרגמים לשפת הסימנים על פי הצורך.
אנו עובדים עם מתרגמים ומתרגמות מוסמכים בלבד.
איך נכון להתלבש - סטיילינג

איך נכון להתלבש - סטיילינג

..."לעולם לא תהיה לך הזדמנות שניה לעשות רושם ראשוני טוב...".
מסתבר שאת הרושם הראשוני אנחנו יוצרים ע"י קוד הלבוש והמראה הראשוני שאותו פוגש האדם מולנו.
איך עושים זאת נכון, מה משדרים סוגי בגדים, איזה צבעים לבחור ואיך לא להיות " לבוש מידי".
על כל אלו ועוד בהרצאה מהממת שמתאימה לנשים ולגברים כאחד.
ניתן לבחור בין הרצאה לסדנה תלוי במספר המשתתפים.
עבור לתוכן העמוד