פעילות לחברים ומשפחות

    טלפון:6344044 - 08 , נייד: 3959895 - 050 , פקס: 5558360- 077
דוא"ל: 
avner@havayeda.co.il


מה עוד מעניין אותך? הקלקה תיקח אותך למקום הנכון!

השתלמויות מפעליות סדנאות למנהלים  סדנאות מתחום האימון   מפגשי מודעות  סדנאות במיסטיקה  ערבי חברה  שיפור ביצועים רפואה משלימה


אמן האשליות - סדנה מבדרת עם מנחה מצחיק בנושא מעניין

סדנא המועברת בכל קצוות הארץ העוסקת בשאלה כיצד ניתן "לעבוד" על המוח. הסדנא מועברת ע"י אמן אשליות.
ניתן לבחור מהדברים הבאים:
סדנה לשיפור הזיכרון, מופע אשליות סדנת " מאחורי הקלעים של אמני האשליות, סדנאות קסמים לילדים ועוד.

ערבי רווקות

אטרקציות מרתקות לערבי רווקות - קוראות בקלפים,נומרולוגיה,קרויאה בכף יד, תקשור ועוד הפעלות מעניינות. טל: 0503959895 .

גרפולוגיה והתנהגות מינית

הרצאה פרונטלית בשילוב עם סדנא אינטראקטיביתהמשתתפים לומדים לזהות בכתב ידם מהו סגנון התקשורת המינית שלהם.הסדנא מועברת בשילוב הומור ע"י גרפולוגית מהמובילות בארץ.

תגידו,אני סבתא טובה?

לעיתים נוצא ריחוק בין דורות במשפחה. ילדים ש "מתעופפים מהקן",נכדים שלא מתענינים בסבא וסבתא ועוד.הדברים הם לאו דווקא מרצון, לפעמים הם מחוסר ידע איך לבנות ולשפר את הקשר,איך להתגבר על פער הילאים ובכלל, אנחנ לא תמיד יודעים מה תפקידם של הורים מגיל מסויים, מה המקום של סבא וסבתא ומהם הגורמים שישפיעו לע ריחוק וקרבה?סדנא מיוחדת במינה שמקרבת לבבות בכל משפחה.

אהבה מאוחרת

בגיל מבוגר הרבה פעמים קשה למצוא בן/בת זוג מתאימים. הדרישות והציפיות מבן / בת הזוג הן שונות מאשר בגיל צעיר.אנחנו יודעים מה אנו רוצים מקשר אך גם מודעים שלא תמיד אפשר להשיג את המבוקש. כמו כן, לא תמיד יודעים איך והיכן לחפש והבדידות עוטפת אותם. סא נוגעת ללב שעונה על שאלה אחת פשוטה: כיצד יוצאים מהבדידות?

חוזרים לבית הספר

ההתמודדות עם החזרה לבית הספר אינה פשוטה. סדנה זו מסייעת בהתמודדות ובהכנה. חזרה מודרגת להרגלים וגבולות ועוד גישות. הסדנא מומלצת להורים לילדים ולבתי ספר וגנים המעונינים לסייע להורים בהתמודדות.

על קריירה ו....

משום מה כשאומרים את המילה "קריירה" רוב האנשים חושבים על "בטח יש לזה מחיר.." משפחה וקריירה, נשים וקריירה,קריירה ושעות הפנאי, כל אלו נושאי סדנאות המדברים לכל אחד ואחת מאיתנו.אנחנו,בחוויה וידע,מתאימים את הסדנא למאזינים מבחינת גיל,מין, חתך סוציואקונומי ועוד פרמטרים שממקדים את הסדנא לקהל.

ארומתרפיה,טיפול בניחוחות

טיפול דרך ניחוחות, תורת השמנים ועוד שמות רבים ניתנו לתורה זו העובדת בעזרת שמנים אתריים. אנו מייצרים מוצרים קוסמטיים,מטפלים בשפעת,הצטננות ומחלות שונות בעזרת שמנים אלו. בואו להכיר את השמנים והשימושים שלהם.

סוד הקלפים

ערב קלפים הוא חוויה בלתי נשכחת.תארו לעצמיכם אתכם יושבים עם חברים, סביב שולחן ועליו כמות של סוגים שונים ל קלפים ונרות. כולם שואלים שאלות והמנחה עונה. ערב רצוף בחוויות,הומור ושיתוף.אלה המאמינים מול הספקנים,הוויכוחים וההסברים. על כל שאלה תהייה תשובה והתשובה מלווה בסבר. תשכחו כל מה שחשבתם על הקלפים. זה הזמן לדבר האמיתי.
העבודה היא עם קלפי טארות, קלפים טיפוליים וקלפים השלכתיים. כל אחד יתחבר בערב זה לסוג הייעוץ המתאים לו.

בואו נדבר על משפחה

בואו נשב בנינוחות במעגל ונשוחח על הדברים החשובים באמת. על הילדים,חינוך,גבולות ועוד. הרי אנחנו כל כך חלוקים בדיעותינו בנושאים אלו. האם יש נכון ולא נכון? מותר ואסור? מי צודק? מה לעשות עם גיל ההתבגרות? מה לגבי התקשורת בבית? מגוון מומחים מתחום ההורות,הפסיכולוגיה והתקשורת מנחים ערבים מרתקים ורציניים עם נגיעה של הומור.
ניתן לקיים ערבים להורים בלבד וניתן לשלב גם ילדים.

פרוש השמות

באו נתרווח יחד עם מנחת השמות שלנו ונדון בשאלה החשובה,מה גם לנו לבחור את השם המיוחד והיפה לילד שלנו? מדוע הורינו כינו אותנו כך? האם יש לכך השפעה על חיינו? בסדנא חווייתית מרתקת אנו חווים הרגשה מיוחדת המתארת את משמעות השם שלנו, מה הוא נותן לנו, איזה כוחות ויכולות מעניקה כל אות ואת בשמנו ושם ילדנו. נבין את פשר האופי של אנשים והקשר שלהם לשמם. פשוט לא להאמין את ההשפעה של השם על אופיו של האדם. אגב אם יש מישהו בשם יואב, רוב הסיכויים שהוא לא ירצה לבוא לסדנא זו.

קווים לדמותנו - ערב קריאה בכף היד

ערב מרתק העוסק בקריאה בכף היד. לכולנו יש שתי כפות ידיים והחברים שלנו לחצו לנו אותן לא פעם,התחבקנו בעזרתן,סיענו האחד לשני ובכל זאת, האם עצרנו לראות מה אומרות לנו הידיים. אנחנו מזמינים אותכם למפגש אנטימי האחד עם ידיו שלו ושל חבריו. באו נשב יחד עם מומחית לקריאה בכף היד שתסביר ותפרש לנו את הקווים והסימנים וכך נדע על עצמינו וחברינו יותר.

ערב פאנג שואי

אני מזמין אותך לערב שבו תבין יותר טוב איך ניתן ליצור אוירה נעימה ונינוחה בסביבת המגורים והעבודה. תורת הפנג שואי היא תורה סינית עתיקה המנחה אותנו כיצד לעצב את המרחב בו אנו חיים כדי לאפשר זרימה אנרגטית יותר טובה. התורה תפסה מאוד במערב וכיום כל מי שמחשיב עצמו מתכנן את ביתו על פי תורה זו. בערב אינטימי עם חברים נוכל לתאר ולשרטט חדרים בבית, לקבל יעוץ ולהבין כיצד ניתן לשפר את איכות החיים בבית ובעבודה.
לא עוד הרצאה כללית, בואו נרד לפרטים.

אסטרולוגיה בקבוצה

תשכחו ממה ששמעתם על הרצאות באסטרולוגיה. מפגש חברים בהשתתפות אסטרולוג היא שונה לחלוטין. המגע האישי, ניתוחים ממוקדים והסברים מהממים נותנים מקום לביטוי אישי של כל אחד מהמשתתפים. הוויכוחים בין החברים, ההערות האחד לשני, הצחוק והבדיחות הקטנות שרק אתם מכירים. ערב משגע עם נגיעות אישיות השופך אור על האסטרולוגיה והקשר האישי של כל אחד מאיתנו אליה. ניתן להכין מפות אישיות לכל אחד מהמשתתפים ובכך למקד את הערב.
עבור לתוכן העמוד